Ceník služeb

Nejsme smluvně vázáni žádnou pojišťovnou, veškeré služby poskytujeme za přímou úhradu.

O aktuálních možnostech získat na psychoterapii příspěvek od Vaší zdravotní pojišťovny se informujte na webových stránkách pojišťovny. Aktuálně mohou příspěvek čerpat pojištěnci ČPZP (České průmyslové zdravotní pojišťovny, 205) a pojištěnci VZP (111), ZP MV ČR (Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky (211) a nově také RBP (Revírní bratrské pojišťovny) (213). Příspěvky je možné čerpat u PhDr. Jany Zouharové, Ph.D.

Pojištěnci VoZP (Vojenské zdravotní pojišťovny – 201) mohou nově čerpat příspěvek na Neuro-vývojovou stimulaci.

Psychoterapie, psychologické poradenství, hypnóza           900 Kč / sezení (50 minut)
Sezení u PhDr. Jany Zouharové, Ph.D.                                    1000 Kč / sezení (50 minut)
Supervize, mentoring, koučink                                                 1200 – 2500 Kč / sezení*
Neuro-vývojová stimulace                                                         1800 Kč diagnostika, +200 Kč nastavení programu, 900 Kč kontrola
Kariérové poradenství/kariérový koučink                               1000 Kč / sezení (50 minut)
Diagnostika – profesní orientace a volba povolání                1500 Kč
Diagnostika motorického vývoje dětí (MABC-2, TGMD-3)     2000 Kč
Diagnostika vývojové dyspraxie
(včetně zprávy pro SPC, PPP, lékaře)                                        2300 Kč
Dopravně psychologické vyšetření řidičů                                2000 Kč (množstevní sleva dle domluvy)
Kurzy a vzdělávání                                                                       Cena uvedena v popisu kurzů. Kurzy na míru – individuální kalkulace.

*cena je stanovována pro každou zakázku zvlášť na základě požadavků klienta, místa realizace a rozsahu zakázky.

 

V případě zakázek většího rozsahu poskytovaným organizacím (např. supervize, koučink, diagnostika nebo kariérový koučink) Vám rádi připravíme individuální kalkulaci.

Platební podmínky konzultací:

Částka za daný typ konzultace je splatná v hotovosti na konci konzultace, možná je i platba převodem na účet předem, nebo prostřednictvím okamžité platby pomocí QR kódu na konzultaci. Platba kartou není z důvodů vysokých provozních nákladů možná.

Platební podmínky kurzů:

Spolupráce s našimi lektory si vážíme a chceme jim být spolehlivým a férovým partnerem. Konání kurzu jim potvrzujeme na základě obdržených přihlášek a plateb obvykle nejpozději 2-3 týdny před konáním kurzu. Z tohoto důvodu Vám již nemůžeme platbu, pokud účast na kurzu zrušíte později, vrátit.

Cenu kurzu najdete vždy v popisu daného kurzu. Po přihlášení obdržíte na Vámi uvedený e-mail pokyny k platbě (fakturu) se splatností obvykle 14 dnů. Místo v kurzu je Vám rezervováno do splatnosti faktury.

Zrušení účasti s vystavením dobropisu a navrácením zaplacené částky je možné nejpozději 20 a více dnů před zahájením kurzu.

Účast na kurzu je možné na základě individuální dohody bezplatně odložit nebo převést na někoho jiného. Dostanete-li se do potíží, které brání Vaší účasti na objednaném kurzu, ozvěte se nám co nejdříve, bude-li to možné, najdeme společně řešení.