CETERAS a karty STAVY na konferenci věnované Kariérovému poradenství

Stejně jako vloni, i letos jsme se účastnili konference o kariérním poradenství pořádané Centrem vzdělávání všem v Brně. Letošní téma konference bylo Spolupráce pro budoucnost, a hodně příspěvků se věnovalo – ať už přímo, či okrajově, roli rodičů v kariérní volbě a rozhodování o budoucím povolání svých dětí.

Plenární příspěvky během dopoledne vystřídaly po obědě workshopy a v průběhu celého konferenčního dne mělo CETERAS, z. s. v předsálí stánek s nabídkou kurzů pro kariérové poradcenabídkou Letní školy a dalších.

Samozřejmě, že nechyběly ani karty OBRAZY a STAVY. Ty si mohli návštěvníci konference osahat, prohlédnout a diskutovat způsoby a možnosti jejich využití u svých cílových skupin – žáků, studentů či jiných klientů. Právě karty STAVY jsou, díky svému metodologickému základu vystavěnému mj. na podkladě Hollandovy teorie profesně-osobnostních typů (tzv. RIASEC), zajímavou kreativní metodou pro oblast kariérního poradenství.

Navíc jsme pro návštěvníky našeho stánku měli připravený příjemný bonus – dárkový poukaz se slevou na kurz z naší nabídky v hodnotě zakoupených karet.

Přejeme ať se Vám s kartami dobře pracuje a těšíme se na setkání na kurzu u nás v CETERAS!