Karty Moje kariéra: Motivace, potřeby a hodnoty

Karty Moje kariéra: Motivace, potřeby a hodnoty jsou kreativní pomůckou pro oblast kariérového poradenství a koučování. Jsou určeny pro práci s dospívajícími a dospělými. Využijí je především kariérní poradci, psychologové, výchovní poradci, pedagogové, sociální pracovníci, koučové a to jak individuálně, tak při práci se skupinou (školní třída, skupinový poradenský program).

Jejich cílem je poznání a uvědomění si vlastních potřeb, motivů a hodnot, jejichž naplňování v profesní oblasti se významně podílí na naší dlouhodobé pracovní spokojenosti. Pomocí třídění a následné prioritizace karet s klientem mapujeme a popisujeme jeho hlavní kariérní potřeby a motivy. 

Sada obsahuje:

  • Návod s popisem karet a jejich využití v rozsahu 24 stran
  • 45 karet motivů a potřeb zahrnujících 9 hlavních motivačních oblastí
  • 5 prázdných karet určených pro dokreslování specifických potřeb a hodnot
  • 1 kartu s legendou pro poradce usnadňující třídění karet a identifikaci hlavních motivů
  • Pevnou kovovou krabičku

Popis sady:

Kovová krabička s potiskem i návod je velikosti A6. Karty jsou velikosti A7, vyrobeny jsou z kvalitního papíru vysoké gramáže, pro delší životnost opatřeny také laminem a kulatými rohy.

Sadu si také můžete prohlédnout v krátkém videu:

Zakoupený produkt bude předán přepravci do 3 pracovních dnů od přijetí platby na náš bankovní účet. Platit můžete bankovním převodem, pomocí QR kódu.