Karty Moje povolání: Zájmy a profesní orientace

Karty Moje povolání: Zájmy a profesní orientace jsou kreativní pomůckou pro oblast kariérového poradenství a koučování. Jsou určeny pro práci s dospívajícími a dospělými. Využijí je především kariérní poradci, psychologové, výchovní poradci, pedagogové, sociální pracovníci apod., kteří se svými klienty řeší oblast volby kariéry a dalšího studia. Určeny jsou pro individuální práci, využít se dají v práci se skupinou (školní třída, skupinový poradenský program).

Hlavním cílem práce s kartami je sebepoznání – rozpoznání zájmů, preferovaných pracovních činností a následné nasměrování a pomoc při rozhodování, jaké povolání nebo profesní dráhu či navazující studium zvolit.

Karty vycházejí z teorie Johna L. Hollanda,  základním principem práce s nimi je jejich výběr a následné přiřazení k typům Hollandova modelu RIASEC. 

Sada obsahuje:

  • Návod s popisem karet a jejich využití v rozsahu 24 stran
  • 60 obrázkových karet zachycujících pracovní činnosti a povolání
  • Pevnou kovovou krabičku

Popis sady:

Kovová krabička s potiskem i návod je velikosti A6. Karty jsou velikosti A7, vyrobeny jsou z kvalitního papíru vysoké gramáže, pro delší životnost opatřeny také laminem a kulatými rohy.

 

NOVINKA JIŽ NA SKLADĚ!!!


Zakoupený produkt bude předán přepravci do 3 pracovních dnů od přijetí platby na náš bankovní účet. Platit můžete bankovním převodem, pomocí QR kódu.