Opětovné otevření CETERAS Brno a Ostrava

Vážení klienti,

v současné době připravujeme CETERAS pro opětovné otevření. Konzultace budou probíhat zatím v omezeném režimu a tak, abychom zajistili všechny dané hygienické podmínky.

CETERAS Brno: Na osobní konzultace se můžete objednávat od 5. 5. 2020. Osobní setkání budou probíhat v úterý až čtvrtky po předchozí domluvě, pondělky a pátky zůstávají pro konzultace v on-line podobě.

CETERAS Ostrava: Na osobní konzultace se můžete objednávat od 1. 6. 2020. Květen zůstává v on-line podobě, a i v dalších měsících budeme tuto formu spolupráce preferovat.

V případě osobních konzultací, prosíme, dodržujte objednaný čas, přijdete-li na konzultaci dříve, počkejte prosím venku tak, abychom zamezili tomu, že se budete míjet s klientem před Vámi, nebo budete čekat v čekárně – čekárna nebude dočasně k dispozici. Čas konzultací (50 minut) budeme striktně dodržovat, čas mezi sezeními bude sloužit k nařízené dezinfekci prostor. K dispozici pro Vás bude nachystaná dezinfekce na ruce i rukavice.

Prosíme Vás také o ohleduplnost vůči nám i ostatním – samozřejmostí na konzultaci je rouška u nás i u vás, necítíte-li se dobře, nebo jste nemocní, na konzultaci, prosím, nechoďte, dohodněte si náhradní termín.

Budete-li se cítit lépe při využití bezhotovostní platby, sdělte toto prosím při objednávání termínu, budou vám zaslány pokyny pro bezhotovostní platbu předem.

V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit.

S pozdravem

PhDr. Jana Zouharová, Ph.D., vedoucí psycholog CETERAS Brno, info@ceteras.cz

PhDr. Sylvie Navarová, vedoucí psycholog CETERAS Ostrava, ostrava@ceteras.cz