Poděkování za Anténu

V průběhu nouzového stavu jsme dobrovolničili na telefonické lince Anténa pro všechny, které trápila karanténa, provozované Českou asociací pro psychoterapii. Moc nás těší, že jsme mohli pomoci!

Zpětná vazba klientky:
„Dobrý den, s velkou pokorou bych chtěla poděkovat celému vašemu týmu za psychoterapeutickou linku Anténa. Vážím si vašeho vzácného času, který jste dobrovolně věnovali nám, co už jsme nevěděli kudy kam. Vážím si vaší pomoci a erudice, díky nimž jsme se znovu mohli narovnat… 
Ve druhé půli dubna mě zahnala „karanténová“ izolace spolu se situací v rodině do kouta. Ocitla jsem se na hraně svých vlastních možností a schopností, jak z toho všeho vybruslit sama a v dobrém. Naštěstí jsem zaznamenala rozhovor s panem psychologem Jiřím Drahotou na DVTV a ve chvíli, kdy mi bylo nejtíživěji, vyhledala číslo na vaši linku.
Jsem vděčná, že na druhém konci byla, dle mého názoru, vysoce profesionální a zároveň nesmírně lidská psycholožka Sylvie Navarová. Pomohla mi odrazit se ode dna, znovu se nadechnout a vytyčit si pomyslnou cestu „kudy dál“. V rámci čtyř telefonátů, z nichž poslední sahal až do období po ukončení Antény, pro mne byla paní Navarová motivující, ohleduplnou, podporující a inspirativní terapeutkou. Ještě teď cítím nesmírnou vděčnost a opravdu si její psychoterapeutické podpory i jejího vzácného času, který mi věnovala, vážím.
Věřím, že podobně jako já, je na tom i bezpočet dalších klientů Antény. Jste skvělí! Mockrát děkuju. Ať se vám daří!
S velkou úctou a poděkováním!“

I nám bylo ctí provázet klienty kousíček jejich životní cesty!