Profesní Diagnostika

Psychologická diagnostika pro jednotlivce

Poznej sám sebe! Psychologická diagnostika pro jednotlivce může a nemusí předcházet koučování nebo kariérnímu poradenství. Prostě se můžete sami o sobě něco dozvědět, zjistit své silné stránky i rozvojové potřeby. Dotazníky mapují základní charakteristiky osobnosti v kontextu pracovního uplatnění. Vhodné pro klienty se zájmem o seberozvoj nebo v rámci profesní orientace a volby povolání.

Psychologická diagnostika pro firmy

1) psychologická diagnostika uchazečů o zaměstnání

Vybíráte nové zaměstnance? Pomůžeme Vám vybrat ty nejvhodnější pro danou pozici za pomoci psychotestů. Základní zhodnocení osobnostních, interpersonálních a dalších vlastností, dle Vašich požadavků. Zkraťte si hledání a ušetřete si zklamání.

Průběh:

  • Zjištění potřeb zákazníka a vyhodnocení jeho potřeb.
    • Jaká pozice má být obsazena?
    • Jaká je představa ideálního pracovníka pro tuto pozici?
    • Jaké vlastnosti, dovednosti apod. jsou nutné či důležité pro výkon zaměstnání?
  • Zajištění průběhu testování a doporučení nejvhodnějších kandidátů.
  • Možnost vypracování přehledných zpráv ke každému z vybraných uchazečů.
  • Možnost účasti i v dalších kolech výběrového řízení.

2) Psychologická diagnostika v rámci rozvoje stávajících zaměstnanců

Potřebujete zjistit potenciál pro rozvoj Vašeho zaměstnance, nebo zda by mu vyhovovala práce ne jiné pozici? Nebo naopak přemýšlíte o jeho povýšení a chcete zjistit, zda má na další pracovní úkoly?

Tyto a další Vaše požadavky lze řešit v rámci personálního auditu – je možné provést psychologický profil současných pracovníků, posoudit další rozvoj zaměstnance a další vzdělávání pracovníků v organizaci.

Máte-li zájem o diagnostiku pro Vaši firmu, napište nám na info@ceteras.cz, připravíme Vám individuální kalkulaci. Děkujeme.