Reference na naše on-line kurzy

Reference na on-line kurzy:
„Jako kariérová poradkyně jsem chtěla vyladit techniky práce s klienty a moc mě zaujaly online kurzy zaměřené na koučovací techniky od Sylvie Navarové. Uvítala jsem možnost se zapojit na dálku, protože a celodenní prezenční kurzy nemám dostatek času. Vyhovovalo mi zaměření na určité téma (minulost, budoucnost, detaily), praktické ukázky práce s klientem, možnost si některé techniky přímo vyzkoušet, malý počet účastníků a také odkaz na autory či zdroje pro možnost dalšího studia. Už se těším, jak nové dovednosti a znalosti využiju při své práci.“
Lucie Václavková, kariérová poradkyně a lektorka

„Období covidové krize jsem se rozhodla využít pro vzdělávání. Skutečně dobrou volbou bylo absolvovat on-line kurzy koučinku od Sylvie Navarové. Na online kurzech jsem si osvěžila teorii koučinku a měla možnost zhlédnout výuková videa.
Zároveň jsem se v kurzu naučila několik konkrétních technik, které jsem si hned mohla vyzkoušet sama na sobě.
Vyhovovala mi příjemná atmosféra kurzů, srozumitelný a přehledný styl prezentace Sylvie, která se v kurzech opírá o svou klientskou praxi. Informace a dovednosti z online kurzů nyní aktivně využívám při koučinku s klienty.
On-line kurzy Sylvie Navarové doporučuji každému, koho koučink zajímá a vyhovuje mu praktičnost, přehlednost a časová nenáročnost.“ Monika Máchová, HR generalist, Recruiter, Coach

V každém našem kurzu (prezenčním i on-line) vycházíme z naší praxe postavené na psychologickém, psychoterapeutickém a koučovacím vzdělání a práci s klienty. A v každém kurzu chceme účastníky naučit to, co mohou využívat ve své praxi. Jsem ráda, že to tak vnímají i absolventi kurzů.

Termíny kurzů naleznete zde.

#psychologie #psychology #motivace #koucovani #koučink #karierovykouc #kurzkoucovani