Supervize

Supervize nabízí prostor pro sdílení, reflexi, zamyšlení se nad situací či problémem z jiného úhlu pohledu a otevírá tak nové možnosti pro řešení. Je součástí profesního a osobního rozvoje pomáhajících profesionálů i pedagogů, dokáže zefektivnit práci a komunikaci s druhými lidmi, pomáhá najít cestu, ocitneme-li se v situaci, kdy nevíme kudy dál, cítíme se vyčerpáni, unaveni, nebo příliš vtaženi do problémů klientů či lidí, se kterými pracujeme. Dlouhodobým cílem supervize je také prevence syndromu vyhoření.

Supervizi nabízíme:

  • případovou – individuální i skupinovou,
  • týmovou,
  • manažerskou/vzdělávací.

V rámci aktivity profesní rozvoje pedagogů prostřednictvím supervize/mentoringu/koučinku Šablon nabízíme spolupráci také školám (MŠ, ZŠ, SŠ, VOŠ).

Supervize může probíhat u nás, nebo supervizor dojíždí za týmem do organizace.

Chcete-li se objednat supervizi, nebo chcete-li připravit individuální nabídku pro svoji organizaci napište na info@ceteras.cz, nebo volejte 777 64 98 78. Děkujeme.


Koučování

Koučink je moderní metoda rozvoje a vedení lidí, která uvolňuje potenciál člověka, zvyšuje vnitřní hranice efektivity a maximalizuje tak jeho výkon. Zvyšuje motivaci, odpovědnost a uvědomění. Koučink pomáhá dosahovat vytyčených cílů, najít vlastní cestu řešení, získat nový způsob myšlení a konání, který může zdánlivě nemožné učinit možným, a to jak v oblasti pracovní, tak v osobním životě.

Více informací najdete ZDE

PhDr. Jana Zouharová, Ph.D.

E-mailinfo@ceteras.cz

Telefon: 777 649 878