Zpravodaj CETERAS – ŠMR 04/2020

Milé kolegyně, milí kolegové,

děkujeme aktivním pedagogům, kteří nás oslovili s žádostí o on-line kurzy, za inspiraci, že i v době koronavirové (a možné právě v ní) je prostor pro další vzdělávání a osobní rozvoj. Rádi bychom Vás informovali o našich aktivitách, které nyní běží i těch, které chystáme.

Naši nabídku on-line kurzů neustále doplňujeme a termíny průběžně vypisujeme. Vybírat můžete z okruhů Relaxace a imaginace pro osobní pohodu, Systemický koučink, Týmový koučink a Kariérové poradenství zde

On-line psychoterapie, kariérové poradenství a supervize – stále spolupracujeme s našimi klienty a novým klientům nabídneme termín do cca 7 dnů. Chtěli byste využít on-line konzultace? Napište nám:

 

Jsme připraveni na spuštění face to face kurzů v Brně i Ostravě ve chvíli, kdy to bude zdravé.

Krátkodobé kurzy

Výcviky pro kouče a kariérové poradce

Pomůcky pro kouče, poradce, terapeuty

Můžete se těšit na kurzy Emočního koučování dětí, Metod a techniky práce s rodinou a dětmi s narušenou vztahovou vazbou, Využití karet při práci s klienty, Relaxačních technik, Krizové intervence, Autogenního tréninku, Mentálního koučinku, Kariérového poradenství a mnohé další. Celou nabídku najdete zde.A hlavně…! Na podzim zahajujeme výcviky pro ty, kdo se chtějí opravdu naučit koučovat (INTECO – Integrativní kouč s akreditací MŠMT dle standardů AIK a ICF, 203 hod.) a kurzy pro  začínající i profíky kariérové poradce (Kariérové poradenství a koučování s akreditací MŠMT, 80 hod.  další akreditované jednodenních kurzy – termíny zde).Karty pro poradce, lektory, psychology a kouče stále odesíláme v pravidelných intervalech každý týden. Objednávat můžete ovečkové karty STAVY vytvořené na podkladě teorie profesní orientace RIASEC, karty OBRAZY jako fotografie uměleckých děl ostravské malířky Jany Dybalové a nebo karty MOTIVACE A POTŘEB. Více zde
Než kurzy začnou, neleníme:

A jak to vypadalo touto dobou loni? To jsme se účastnili a vystupovali na mnoha konferencích a vedli kurzy. Výroční zprávu o naší činnosti za rok 2019 si můžete přečíst zde.

V případě jakýchkoliv dotazů, připomínek, nápadů nás neváhejte kontaktovat na adresách info@ceteras.cz či sylvie.navarova@smrov.cz.

Na setkání s vámi buď přes monitor počítače nebo osobně se těší za tým ŠMR a CETERAS

Sylvie a Jana

Toto je obchodní sdělení s cílem informovat Vás o možnostech účasti na seminářích, pokud již nechcete dostávat další podobné emaily, odepište slovem „neodesílat“.

www.ceteras.cz

www.smrov.cz